privatumo politika

 1. PRIVATUMO POLITIKA


  1. „Turnikai.lt“ gerbia savo pirkėjų privatumą ir rūpinasi jų asmeninių duomenų apsauga. Įsipareigojame savo pirkėjų asmeninės ar finansinės informacijos neparduoti, jos neteikti, ja neprekiauti, neduoti teisės ja naudotis ar neatskleisti jos tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai toks atskleidimas yra būtinas mūsų paslaugų (siuntimui, saugos patikrinimui) vykdymui užtikrinti arba gavus Jūsų leidimą tai daryti.

  2. Ši Privatumo politika yra skirta paaiškinti, kaip mūsų svetainėje informacija yra renkama ir tvarkoma. Pirkdami svetainėje „Turnikai.lt“  Jūs leidžiate mums naudoti pateiktą informaciją anksčiau išvardytais tikslais.

 2. ASMENINĖS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

  1. Pirkdami šioje svetainėje turėsite pateikti tam tikrą informaciją, pvz., savo kontaktinius duomenis. Mes šiuos duomenis naudosime savo susitarimui su Jumis įgyvendinti.

  2. Mes galime naudoti Jūsų pateiktą arba mūsų surinktą informaciją, jei reikia:
   • registruoti Jus savo svetainėje arba mūsų svetainės paslaugų administravimui;
   • perduoti ją įmonėms ir organizacijoms, kurių gaminius ar paslaugas Jums parduodame;
   • vykdyti mūsų susitarimą su Jumis, apdoroti ir gauti mokėjimus;
   • analizuoti Jūsų pirkimo įpročius.

 3. SLAPUKAI

  1. Slapukas yra labai nedidelis informacijos elementas, leidžiantis svetainei išsaugoti pagrindinę informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Nemažai slapukų yra svarbūs siekiant užtikrinti veiksmingą ir sklandų mūsų svetainės darbą, pavyzdžiui, galimybę pirkti mūsų siūlomas prekes. Be to, slapukai naudojami pritaikyti konkrečias turinio sritis Jūsų poreikiams ir taip palengvinti bei pagreitinti naršymą mūsų svetainėje.

  2. Mūsų svetainėje slapukai naudojami šiais tikslais:
   • sudaryti galimybę sukrauti pirkinius į vieną krepšelį ir už visus juos sumokėti iš karto;
   • gerinti svetainės’s naudojimo veiksmingumą taupant Jūsų laiką, kurį skiriate pirkiniams pasirinkti;
   • analizuoti savo svetainės duomenis naudojant „Google Analytics“.

  3. Informacija, kurią surenkame naudodami slapukus, kaip ir kiti duomenys apie mūsų svetainės naudotojus yra gerai apsaugoti ir naudojami tik tuomet, jei tai numatyta anksčiau pateiktose svetainės naudojimo politikos nuostatose. Mūsų svetainėje naudojami slapukai nėra skirti asmeninei informacijai (naudotojo pavardė, adresas, e. adresas ar bet kokia kita kontaktinė informacija) rinkti.